Gönderen Konu: En İyi TOEFL Kursunu Bulmak: Keşfedilecek 7 Akıllı Seçenek  (Okunma sayısı 287 defa)

manager

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • İleti: 149
    • Profili Görüntüle
Çevrimdışı TOEFL Kursları

Çevrimdışı kurslar, bir grupta çalışmayı ve bir eğitmen ve diğer öğrencilerle kişisel etkileşimin tadını çıkarmayı en çok seviyorsanız faydalı olacaktır. Bu TOEFL kursları en pahalıya mal olma eğilimindedir, ancak çok fazla değer sunar. İşte size uygun olabilecek birkaç farklı çevrimdışı kurs türü.

1. Bir dil okulunda grup kursu

İngilizce öğrenmeye ilk başladığınızda, grup dil ​​sınıfları muhtemelen kaydolduğunuz ilk şeydi. Öyleyse neden TOEFL hazırlığı için aynı stratejiyi düşünmüyoruz?

Çoğu büyük dil okulu, tipik olarak 3-4 ay içinde sınava hazırlanmak için özel olarak tasarlanmış TOEFL kursları sunmaktadır. Bu kursların en büyük avantajı, her sınıfta kullanabileceğiniz bilgili bir eğitmeninizin olmasıdır. Bu, TOEFL'in giriş ve çıkışlarını bilen biri olacak - garantili! Çok konuşma yapmak isteyen sosyal bir insansanız, böyle bir kurs da harika bir seçenektir.

Genellikle, bu dersler için gereken İngilizce seviyesi orta ila ileri düzeydedir. Kurslar, TOEFL biçiminde uzmanlaşmayı ve yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmeyi hedefler.

TOEFL hazırlık kurslarının olası bir dezavantajı pahalı olmalarıdır. Ayrıca küçük bir kasaba ya da kırsal bölgede yaşıyorsanız bulmak zor olabilir.

Öneriler:

TOEFL katılımcıları tüm dünyada yaşadığı için, dünyanın her şehri ve bölgesi için bir kurs önermek mümkün değildir. Bununla birlikte, saygın, uluslararası dil okulları en iyi bahistir.

EducationFirst , dünya çapında birçok yere sahip tanınmış (tanınmış ve saygın) bir yabancı dil okuludur.
Sol Schools International , İngilizce ve diğer pek çok dili öğreten tanınmış bir uluslararası okul ağıdır.
International House , İngilizce ve İspanyolca konusunda uzmanlaşmış, dünya çapında bir başka dil öğretim kuruluşudur.
Kanada Toronto'da bulunan Hansa , en iyi İngilizce dil okullarından biridir.
2. Bir dil okulunda özel dersler

Bir öğretmenin bölünmemiş dikkatini istiyorsunuz. Muhtemelen yüksek bir ücret ödemeye hazırsınız. Bu sana benziyor mu? O zaman özel dersler TOEFL sınavına hazırlanmak için harika bir yol olabilir.

Özel derslerle, deneme yazma becerilerinizi geliştirmek için çok yardım alacak ve konuşma ve dilbilgisi hakkında bireysel geri bildirim alacaksınız. Eğitmeniniz sadece iş ve dil becerilerinize odaklanacaktır. Bu nedenle, bir saatlik bir ders, üç saatlik bir grup dersi kadar öğrenim ve fayda sağlayabilir. Özel TOEFL dersleri gerçekten kısa, yoğun hazırlık dönemleri için mükemmeldir (sınavdan 3-4 hafta önce düşünün).

Bir dil okulunda özel bir TOEFL öğretmeni bulmak, TOEFL kursuna sahip bir dil okulu bulmak kadar basit olabilir: TOEFL dersleri veren hemen hemen her okul bire bir eğitim vermeye istekli olacaktır. Bilgi ve uzmanlığından kesinlikle emin olmak istiyorsanız, bir dil okuluna bağlı (resmi olarak bağlı) bir öğretmen aramalısınız. Bunu yaparsanız, dersleriniz için okul olanaklarını (alan ve kaynaklar) da kullanabilirsiniz.

3. Bağımsız bir eğitmen ile özel dersler

Daha az pahalı ve daha esnek, TOEFL'ye hazırlanmak için özel dersler almak sizin için doğru seçim olabilir. Şehrinizde TOEFL formatını iyi bilen güvenilir, deneyimli bir eğitmen bulmak için zaman harcamak istiyorsanız işe yarayacaktır. Avantajlar bir okul öğretmeniyle aynıdır, ancak derslerin fiyatı ve zamanlaması söz konusu olduğunda çok daha fazla seçeneğiniz olabilir.

.
4. Dijital materyallerle kendi kendine çalışma kitapları

Bu kendi kendine çalışma seçeneği olsa da, bir kitap kursu çevrimdışı eğitim için tamamen geçerli bir seçimdir. Bir dil okuluna veya eğitmenine erişiminiz yoksa veya çevrimiçi bir kurs almak için güvenilir bir İnternet bağlantınız yoksa (aşağıda olanlar hakkında daha fazla bilgi!) Özellikle dikkate değer.

Tatile gidiyor ve TOEFL hazırlığınıza devam ederken devam etmek istiyorsanız, kitap temelli bir TOEFL kursunu izlemek de harikadır.

öneriler:

“Kaplan TOEFL iBT Premier” 2016-2017 uygulama testlerini, CD'yi ve kurs içeriğine çevrimiçi ve mobil erişimi içerir.
“CD-ROM ile TOEFL Sınavı için Resmi Kılavuz,” 4. Baskı , ETS'nin resmi TOEFL eğitim kursu.
Çevrimiçi TOEFL Kursları

Çevrimiçi TOEFL kursu bu gün ve yaşta size daha uygun olabilir. Evde eğitim kolaylığına sahip olacaksınız, ancak yine de yapılandırılmış bir öğrenme sürecinden yararlanacaksınız. Ayrıca, dil okulları tarafından tahsil edilen fiyatın bir kısmı için çevrimiçi kurslar alabilirsiniz.

Güvenilir bir İnternet bağlantınız varsa, çevrimiçi bir öğretmen kiralayabilir ve nerede yaşarsanız yaşayın, TOEFL için rehberlik altında çalışabilirsiniz.

5. ETS'nin resmi TOEFL Çevrimiçi Hazırlık Kursu

Çevrimiçi bir TOEFL hazırlık kursu arıyorsanız bu ilk seçenek olmalıdır. Testi yöneten (veren) ve puanlayan aynı kuruluş tarafından oluşturulan bu hazırlık kursu en güncel alıştırmaları ve en alakalı içeriği içerir. Doğrudan kaynağa gidin!

Tamamen İngilizce yazıldığından katı dil becerileri gerektiren kendi kendine çalışma dersidir. Bu nedenle, seviyeniz orta veya daha düşükse, diğer kaynaklardan ek desteğe ihtiyacınız olabilir.

6. Dil okulları veya kar amaçlı işletmeler tarafından sunulan çevrimiçi kurslar

Çevrimiçi TOEFL hazırlık kursları sunan sayısız web sitesi vardır: Fiyat, süre (uzunluk), biçim ve içerik bakımından farklılık gösterir. Size en uygun kursu seçme konusunda çok özgürlüğünüz var.

Ödeme yapmadan önce bir kursu araştırmak için biraz zaman ayırın. Varsa, ücretsiz deneme süresinden yararlanın. Mümkünse ders içeriğine bir göz atın.

Herhangi bir sorunuz varsa kursu sunan işletmeyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sezgi (içgüdü veya duygular) güven: Eğer teklif bir aldatmaca veya para kapmak gibi geliyorsa, başka bir yere gidin. İnternet büyük bir yer!

öneriler:

7. Çevrimiçi TOEFL özel ders

Son olarak, bağımsız bir çevrimiçi öğretmen de harika bir çalışma seçeneği olabilir! Bu seçenek, bir öğretmeni şahsen işe alma esnekliği ile istediğiniz yerde eğitim alma kolaylığını birleştirir. Çevrimiçi özel ders genellikle yüz yüze özel derslerden daha az maliyetli olduğundan, paradan da tasarruf edebilirsiniz.

Birçok deneyimli İngilizce eğitmeni, TOEFL hazırlığına yardımcı olmaya hak kazanmıştır. Bilgi ve uzmanlıklarından yararlanmak için onlarla aynı şehirde yaşamak zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken onları çevrimiçi bulmak!

Eğitmeninizle etkileşim kurmak için iyi bir İnternet bağlantısına ve yaygın görüntülü sohbet yazılımına ( Skype gibi) ihtiyacınız olacak. Ayrıca öğretmeninize ödeme yapmanın bir yolu da olmalıdır (örneğin, PayPal kullanarak). Gerisi (ders formatı, hedeflenen TOEFL bölümleri, alıştırmalar) size kalmış!

Biçim ne olursa olsun TOEFL kursları ucuz değildir, bu nedenle bilinçli bir karar vermeniz önemlidir.

Nihayetinde, doğru kursu bulmak, mükemmel bir TOEFL puanına doğru ilk adımı atmak demektir!